Nr oferty: DS0434

Dom, Oś. Żeromskiego

340 000 PLN

Parterowy dom z poddaszem obecnie nieużytkowym, które można swobodnie zaadaptować na cele mieszkalne, zbudowany na częściowym podpiwniczeniu z czerwonej cegły [mur podwójny], otynkowany, okna wymienione na PCV, dach kryty papą. Na pow. budynku składają się: 3 ładne, ustawne pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka oraz tzw ganek [pow. parteru ok. 80m2],w piwnicy znajduje się kotłownia z zamontowanym piecem CO na gaz.  Budynek jest w stanie do remontu, na podłodze w pokojach położone są deski, na ścianach tynki tradycyjne, łazienka częściowo wyłożona starszą glazurą.

Budynek jest widny, ma funkcjonalny układ pomieszczeń, jest podłączony do wszystkich mediów [woda miejska, kanalizacja, gaz ziemny]. Posadowiony jest na ustawnej, regularnej działce, w całości ogrodzonej, na której ponadto mieszczą się 2 murowane garaże.

Idealna lokalizacja na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych, z jednej strony blisko lasu i terenów rekreacyjnych z drugiej blisko osiedla [Żeromskiego], gdzie znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola, place zabaw, przystanek MZK.  Dom z potencjałem, jego stan umożliwia samodzielne dokonanie adaptacji wnętrz zgodnie z własnym gustem i potrzebami.  Polecam!

Kontakt:  Małgorzata  tel. 516-052-932

Powierzchnia
100 m2
Liczba pokojów
4
Stan
do remontu
Forma własności
własność

Budynek

Typ zabudowy
dom wolnostojący
Liczba pięter
1
Materiał
cegła
Rok budowy
1965

Działka

Powierzchnia
700 m2
Szerokość
23 m
Długość
30 m