Nr oferty: DS0448

Dom, Puszcza Mar.

450 000 PLN

Parterowy budynek, zbudowany z bloczków gazobetonu [„Solbet”], w/g projektu z Muratora „Dom Miarodajny wariant X”, obecnie w stanie surowym, zamkniętym, okna 3-szybowe, wysokiej klasy [Oknoplast], dach pełne deskowanie, kryty papą oraz blachą dachówkową, strop lany betonowy. Dom jest o 1m poszerzony w stosunku do pierwotnego projektu i składa się:  z salonu [ok. 30m2] z wyjściem na taras oraz przygotowanym miejscem na kominek [komin, nawiew], kuchni otwartej na salon [8m2], 3 sypialni [17; 15; 11m2], 2 łazienek [mniejsza przy salonie ok. 2m2 oraz w części nocnej ok. 4,5m2] oraz kotłowni, ponadto podwyższona ścianka kolankowa pozwala na wykorzystanie w miarę potrzeb poddasza i zaaranżowanie go do celów mieszkalnych.

W budynku rozprowadzone są wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne, wykonane wszędzie tynki, hydraulika przygotowana pod tynkami do białego montażu i ogrzewania podłogowego,  rozprowadzona instalacja alarmowa, przygotowana kotłownia do zamontowania pieca CO, wykonane przyłącza elektryczne, wodociągowe i kanalizacyjne.

Dom jest solidnie, porządnie zbudowany, z funkcjonalnie rozmieszczonymi pomieszczeniami, posadowiony jest na ładnej ustawnej działce, wśród zabudowy jednorodzinnej, skąd łatwo i szybko można dojść pieszo do licznych sklepów, szkoły, przedszkola czy stacji PKP zapewniającej regularne połączenia w kierunki Warszawy czy Łodzi. Nieruchomość położona jest na terenach czystych ekologicznie, w otoczenie lasów, gdzie jest czyste powietrze i spokój. Dom jest w stanie, który pozwala nam już szybko go wykończyć w/g własnego gustu i potrzeb.  Polecam!

Kontakt:  Krzysztof  tel. 606-200-073

Powierzchnia
105 m2
Liczba pokojów
4
Stan
do wykończenia
Forma własności
własność

Budynek

Typ zabudowy
dom wolnostojący
Liczba pięter
1
Materiał
beton komórkowy
Rok budowy
2019

Działka

Powierzchnia
1000 m2
Szerokość
30 m
Długość
33 m