Nr oferty: DS0449

Dom, Puszcza Mar.

230 000 PLN

Działka siedliskowa, budowlano-rolna, położona na terenie objętym planem zagospodarowania terenu, o szerokości ok. 45m, co pozwala na wydzielenie drogi wewnętrznej i ew. dalszy podział działki na mniejsze. Na działce znajduje się budynek mieszkalny drewniany, z dobudówką wykonaną z pustaka i docieploną styropianem, dom składa się z 2 pokoi oraz kuchni i ganku, posiada dwa osobne wejścia i jest w stanie do generalnego remontu. Ponadto obok domu znajdują się zabudowania gospodarcze drewniane: stodoła, szopa oraz murowany budynek gospodarczy przylegający jedną ścianą do domu, co pozwala na ew. połączenie i zaadaptowanie go na cele mieszkalne. W domu jest zamontowane nowe przyłącze elektryczne, woda podłączona ze studni, ponadto w drodze dojazdowej jest dostępny wodociąg oraz kanalizacja. Dobry dojazd asfaltem.

Nieruchomość można przystosować do zamieszkania całorocznego jak i wykorzystywać rekreacyjnie, jest to urocza działka w większości zadrzewiona, położona na terenach czystych ekologicznie, w otulinie Puszczy Bolimowskiej, kilka kilometrów od ścisłego rezerwatu, gdzie jest wiele szlaków turystycznych pieszych i rowerowych. Jednocześnie w miejscowości są liczne sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnia.

Nieruchomość ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne: ok. 10km od wjazdu czy to na drogę ekspresową „katowicką czy A2, w pobliżu jest też stacja PKP z regularnymi połączeniami.   Świetna inwestycja.

Kontakt:  Krzysztof  tel. 606-200-073

 

 

Powierzchnia
70 m2
Liczba pokojów
2
Stan
do remontu
Forma własności
własność

Budynek

Typ zabudowy
dom wolnostojący
Materiał
drewno
Rok budowy
1970

Działka

Powierzchnia
25000 m2
Szerokość
45 m
Długość
542 m