Nr oferty: DS0433-A

Dom, Radziwiłłów Maz.

465 000 PLN

Przytulny, parterowy dom, wybudowany w ekologicznej technologii szkieletowej, okna PCV, dach kryty blachą dachówkową. Budynek składa się: z salonu [ok.30m2] z miejscem na zamontowanie kominka oraz wyjściem na ładny, duży zadaszony taras [idealne przedłużenie pokoju przez cały okres wiosenno-letni], widnej kuchni w aneksie wraz ze spiżarką, 3 sypialni [po ok. 10-15m2], łazienki [6m2], przedpokoju oraz 2 garaży [po ok. 22m2], przy czym jeden z nich można swobodnie zaadaptować na cele mieszkalne lub miejsce, gdzie można np prowadzić jakąś działalność gospodarczą. Rok temu budynek został całkowicie odnowiony, na podłodze wszędzie położono nowe panele, ściany wyłożone płytą kartonowo-gipsową, odnowione, malowane, łazienka w całości wyłożona glazurą i terakotą.

Dom jest widny, ciepły, podłączony do wodociągu, kanalizacji oraz gazu propan z butli zewnętrznej [instalacja CO na gaz] oraz do światłowodu.

Niskie koszty utrzymania. Dobry dojazd drogą asfaltową. Lokalizacja budynku w miejscowości, gdzie z jednej strony znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole, przychodnia, stacja PKP, z drugiej strony otoczonej Puszczą Bolimowską, na granicy Parku Krajobrazowego, gdzie jest mikroklimat, zieleń i spokój, idealna dla wszystkich, którzy chcą zamieszkać z dala od zgiełku miasta ale w miejscu dobrze skomunikowanym i z pełną infrastrukturą.   Cena może podlegać niewielkiej negocjacji.  Polecam!

Kontakt:  Krzysztof  tel.  606-200-073

Powierzchnia
90 m2
Liczba pokojów
4
Stan
bardzo dobry
Forma własności
własność

Budynek

Typ zabudowy
dom wolnostojący
Liczba pięter
1
Materiał
mieszany
Rok budowy
2010

Działka

Powierzchnia
880 m2
Szerokość
40 m
Długość
22 m