Nr oferty: DS0425

Dom, Żyrardów

699 000 PLN

Kilkuletni [odbiór 2012r], świeżo odnowiony w tym roku, lśniący czystością dom, gotowy do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych. Jest to parterowy budynek z poddaszem użytkowym, zbudowany z bloczków betonu komórkowego, docieplony styropianem, otynkowany, okna PCV, dach kryty blachą dachówkową. Na parterze budynku znajduje się salon [28m2], z wyjściem na obszerny, słoneczny taras, kuchnia [14m2, przejście do salonu] + spiżarka, dodatkowy pokój [13m2], łazienka [3,5m2], przedpokój z wbudowaną dużą szafą z drzwiami przesuwnymi, na poddaszu mieszczą się 2 sypialnie [1 z balkonem 15; 8m2], duża łazienka [7,5m2] oraz garderoba-schowek. Osobne wejście prowadzi do kotłowni z piecem CO na ekogroszek, z podajnikiem.

Na podłodze w pokojach położone są wysokiej klasy panele, w pozostałych pomieszczeniach terakota, na ścianach tynki kwarcowe, malowane, łazienki w całości wyłożone gustowną glazurą i terakotą.

Dom jest wygodny, z funkcjonalnie rozmieszczonymi pokojami, dobrze doświetlony, tani w utrzymaniu [na dachu zamontowane ogniwa woltaniczne w całości  pokrywające zapotrzebowanie domu na prąd]. Budynek jest posadowiony na ładnej, zadbanej działce, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej, na tyłach dużego osiedla mieszkaniowego, z pełną infrastrukturą. Na działce ponadto znajduje się garaż wolnostojący, grill murowany, drewniane meble ogrodowe pod zadaszeniem z markizą. W budynku pozostają meble kuchenne w zabudowie wraz ze sprzętem AGD, jak i jest możliwość sprzedaży domu z całym wyposażeniem.  Absolutnie polecam!

Kontakt:  Małgorzata  tel.  516-052-932

Powierzchnia
110 m2
Liczba pokojów
4
Stan
stan idealny
Forma własności
własność

Budynek

Typ zabudowy
dom wolnostojący
Materiał
beton komórkowy
Rok budowy
2012

Działka

Powierzchnia
754 m2
Szerokość
28 m
Długość
27 m