Nr oferty: MS0887

Mieszkanie Centrum

169 000 PLN

Słoneczne, przytulne mieszkanie, po kapitalnym remoncie, usytuowane na parterze, w zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum miasta, na obszarze rewitalizowanej osady fabrycznej. Lokal składa się: z pokoju połączonego z kuchnią w aneksie, drugiego pokoju [oba po ok. 14-15m2], łazienki [3m2] oraz przedpokoju.

Kilka lat przeprowadzony został generalny remont, wówczas zainstalowano od nowa wszystkie instalacje elektryczne, hydrauliczne oraz centralnego ogrzewania, są położone nowe wylewki a na nich w jednym pokoju panele, w pozostałych pomieszczeniach terakota, ściany wykończone gładziami gipsowymi, malowane, sufity wszędzie podwieszane, z zamontowanym oświetleniem punktowym, łazienka z nowymi sanitariatami w całości wyłożona glazura i terakotą, okna wymienione na PCV, drzwi wejściowe nowe antywłamaniowe.

Mieszkanie jest czyste, gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych oraz bardzo ciepłe. Ponadto do mieszkania przynależy ogrodzony ogródek [ok.100m2] i część strychu do wspólnego użytkowania. Kamienica zadbana, klatka schodowa odnowiona, czysta, podwórko ogrodzone, zadbane, z wytyczonymi miejscami do parkowania, przejścia wybrukowane. Atrakcyjna lokalizacja nieruchomości w centrum pozwala w kilka minut pieszo dojść do nowoczesnych supermarketów, innych punktów handlowo-usługowych, szkół, przedszkoli, blisko jest do parku, targowiska miejskiego czy stacji PKP.

Polecam!  Cena do uzgodnienia!                                                                                                  Kontakt:  Małgorzata  tel. 516-052-932

Czynsz
400 PLN
Powierzchnia
36 m2
Piętro
parter
Liczba pokojów
2
Stan
bardzo dobry
Forma własności
własność

Budynek

Typ zabudowy
kamienica
Liczba pięter
2
Materiał
cegła
Rok budowy
1920