Nr oferty: MS0930

Mieszkanie, Oś. Żeromskiego

245 000 PLN

Eleganckie, nieduże ale ustawne mieszkanie, po kapitalnym remoncie, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych, usytuowane na 4 piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym ok. 24m2, sypialni 8m2, łazienki 3m2 oraz przedpokoju. W trakcie remontu wymienione zostały na nowe wszelkie instalacje elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne, okna na PCV, drzwi wewnętrzne wraz z ościeżnicami oraz wejściowe, na podłodze w pokojach położone są panele, w kuchni i przedpokoju jednolity gres polerowany, ściany wykończone gładziami gipsowymi, łazienka z kabina prysznicową oraz wyprowadzonym podłączeniem do pralki wyłożona nowoczesną glazurą i terakotą.

Mieszkanie jest widne i ciepłe, nieużywane po remoncie, lśniące czystością, idealne dla młodej rodziny, która nie ma czasu ani ochoty zajmować się kłopotliwymi i pracochłonnymi remontami.

Okolica spokojna i zielona, dookoła liczne skwery, blisko park wraz z terenami sportowo-rekreacyjnymi, szkoła, przedszkole, sklepy.  Niski czynsz.  Polecam!

Kontakt:   Małgorzata  tel. 516-052-932

Czynsz
300 PLN
Powierzchnia
38 m2
Piętro
4
Liczba pokojów
2
Stan
stan idealny
Forma własności
spółdzielcze własnościowe z KW

Budynek

Typ zabudowy
blok
Liczba pięter
4
Materiał
pustak
Rok budowy
1970