Nr oferty: DS0474

Dom, Jesionka

560 000 PLN

Dom w stanie surowym zamkniętym, zbudowany z bloczków gazobetonu, dach skośny, pełne deskowanie, kryty papą, okna 3-szybowe, PCV. Jest to wygodny, parterowy budynek o prostej bryle, składający się: z salonu z jadalnią [ok. 26m2], z wyjściem na taras [2 okna balkonowe], kuchni otwartej na salon [10m2] tworzącej razem jednolitą przestrzeń dzienną, 3 ustawnych sypialni [po ok.12-13m2], dużej łazienki [7m2], kotłowni i przedpokoju [pow. parteru 100m2], dodatkowo poprzez podniesienie ścianki kolankowej na poddaszu uzyskano dodatkową przestrzeń mieszkalną [ok. 50m2],  w formie antresoli do dowolnej adaptacji i wysoki sufit nad salonem.

W budynku rozprowadzona została cała instalacja elektryczna oraz podstawowa instalacja wodno-hydrauliczna, wykonano tynki gipsowe, obecnie należy zamontować instalację CO [przewidywane ogrzewanie podłogowe] oraz wykonać wylewki pod podłogę właściwą, na zewnątrz należy docieplić budynek i dokończyć elewację. Istnieje możliwość umówienia się na wykonanie tych prac przez właściciela. Posesja jest ogrodzona [metalowe przęsła] wraz z bramą i furtką, wykonane nasadzenia drzewek iglastych, krzewów.

Atrakcyjna lokalizacja domu przy spokojnej, tzw „ślepej” ulicy, w otoczeniu zieleni, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej, w miejscowości znajduje się sporo sklepów, szkoła, przedszkole, przychodnia, stacja PKP [regularne połączenia], miejscowość jest dobrze skomunikowana, z łatwością przejedziemy [ok. 8km] do wjazdu na autostradę A2 lub drogę ekspresową S8.  Polecam!

Kontakt:  Małgorzata  tel.  516-052-932

Powierzchnia
100 m2
Liczba pokojów
4
Stan
do wykończenia
Forma własności
własność

Budynek

Typ zabudowy
dom wolnostojący
Liczba pięter
1
Materiał
beton komórkowy
Rok budowy
2021

Działka

Powierzchnia
900 m2