Nr oferty: DS0464

Dom, Wiskitki-okolice

620 000 PLN

Nowy budynek, wybudowany w 2021r., w rozszerzonym stanie deweloperskim. Jest to parterowy dom z poddaszem użytkowym solidnie zbudowany, z bloczków gazobetonu, docieplony 15cm styropianem, otynkowany, okna PCV, dach kryty blachą dachówkową, stropy Terriva, wyższe ścianki kolankowe w stosunku do pierwotnego projektu pozwoliły na uzyskanie na poddaszu dodatkowej [ ok. 80m2]  powierzchni mieszkalnej, która pozostanie do dowolnej aranżacji. Parter domu składa się: z salonu [32m2] z wyjściem na obszerny wyłożony brukiem taras, kuchni [12m2] otwartej na salon tworzącej razem jednolitą powierzchnię dzienną, 2 ustawnych sypialni [po 12m2, jedna z wyjściem na taras], łazienki [7m2], przedpokoju oraz garażu [17m2] i kotłowni, całość parteru to ok.90m2.

Wewnątrz domu zamontowane są wszelkie instalacje elektryczne wraz z założonymi kontaktami i wyłącznikami, wodno-kanalizacyjne, wylewki i tynki gipsowe,  docelowo pomalowane na biało, poddasze ocieplone wełną mineralną, wyłożone płytą kartonowo-gipsową, instalacje rozprowadzone, zamontowane grzejniki, poddasze doświetlone oknami dachowymi [można zaprojektować 4 sypialnie i łazienkę]. Wykonane są przyłącza: elektryczne i wodne do wodociągu wiejskiego, wykopane szambo [zbiornik szczelny], wykonana cała instalacja CO [ na parterze ogrzewanie podłogowe], w sypialniach zamontowane grzejniki, kotłownia wyposażona w piec CO na gaz propan wraz z zasobnikiem na wodę.

Budynek jest wygodny w użytkowaniu,  z funkcjonalnie rozmieszczonymi pomieszczeniami, posadowiony jest na ładnej działce, w całości ogrodzonej [ogrodzenie docelowe], przejścia, przejazdy, tarasy wybrukowane. Po stronie potencjalnego nabywcy pozostanie wyłącznie wykonanie prac typowo wnętrzarskich: położenie podłóg, wykonanie białego montażu w łazience, zamontowanie drzwi wewnętrznych, ew. wykończenie poddasza, czyli wyłącznie tych elementów wystroju wnętrz, które są zależne od indywidualnego gustu i potrzeb.

Budynek ma  wydane aktualne pozwolenie na użytkowanie.

Dom położony jest w spokojnej okolicy, na nowo-powstającym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, ok. 6km od wjazdu na autostradę A2, w odległości ok. 2km znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole, przystanek PKS.  Idealny dom dla osób, które lubią ciszę, a jednocześnie chcą mieć dobry dojazd np do Warszawy.  Polecam!

Kontakt:  Małgorzata  tel. 516-052-932

Powierzchnia
150 m2
Liczba pokojów
6
Stan
do wykończenia
Forma własności
własność

Budynek

Typ zabudowy
dom wolnostojący
Liczba pięter
1
Materiał
beton komórkowy
Rok budowy
2021

Działka

Powierzchnia
1100 m2
Szerokość
34 m
Długość
32 m