Nr oferty: DS0485

Dom, Wiskitki

949 000 PLN

Nowy, zbudowany 2023r. dom z poddaszem użytkowym, w stanie deweloperskim. Jest to wygodny, o prostej, nowoczesnej bryle budynek, zbudowany z bloczków gazobetonu, na podstawie projektu „W Malwach2” pracowni architektonicznej „Archon”, docieplony 20cm styropianem, otynkowany, okna 3-szybowe PCV, kolor, dach dwuspadowy, kryty blachą dachówkową.

Na powierzchnię domu [mieszkalna 136m2] składa się: na parterze salon z jadalnią [ok. 30m2], kuchnia [9m2] otwarta na salon, gabinet 9m2, łazienka 4m2, a ponadto garaż [20m2] oraz kotłownia, na piętrze zaprojektowano 3 sypialnie [14-16m2, główna z garderobą], dużą rodzinną łazienkę 7m2 oraz osobno pralnię. Dodatkowo w projekcie przewidziany jest olbrzymi narożny taras, częściowo z drewnianą pergolą, na który można wyjść z salonu, jadalni oraz gabinetu, stanowiący świetne miejsce do wypoczynku i rekreacji, a duże przeszklenia tarasowe wszystkich pomieszczeń nie tylko dają dobre doświetlenie domu ale też wspaniale i płynnie łączą wnętrze z ogrodem.

We wnętrzu domu zamontowane są wszelkie instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne i CO, rozprowadzone wszędzie ogrzewanie podłogowe [w łazienkach dodatkowo grzejniki oraz w garażu], wykonane wylewki i tynki cementowo-wapienne, ręcznie kładzione, poddasze ocieplone pianką PUR, wyłożone płytą kartonowo-gipsową, wykończone gładzią gipsową. Wykonana jest cała zewnętrzna instalacja na gaz płynny wraz z zamontowaną, kupioną na własność butlą na gaz płynny, w całości wyposażona kotłownia z zamontowanym piecem CO na gaz firmy ‚Vaillant”.

Dom jest podłączony do wodociągu, kanalizacji oraz prądu, jest funkcjonalny, bardzo widny, , położony na ustawnej działce, całkowicie ogrodzonej, przejazdy, przejścia oraz tarasy wybrukowane. Świetna lokalizacja przy zacisznej ulicy, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej, w miejscowości liczne sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnia, przystanek autobusowy, w realizacji ścieżki rowerowe oraz tereny rekreacyjne.  Budynek w trakcie wykańczania wnętrz, przewidywany termin całkowitego zakończenia prac wraz z odbiorem budynku: grudzień 2023 r.    Polecam!

Kontakt:   Małgorzata  tel. 516-052-932

Powierzchnia
161 m2
Liczba pokojów
5
Stan
w budowie
Forma własności
własność

Budynek

Typ zabudowy
dom wolnostojący
Materiał
beton komórkowy
Rok budowy
2023

Działka

Powierzchnia
1100 m2
Szerokość
30 m
Długość
37 m