Nr oferty: DS0465

Dom, Żyrardów

668 000 PLN

Idealnie usytuowany w centrum miasta, parterowy dom, zbudowany na podpiwniczeniu, z cegły, docieplony 20cm styropianem, otynkowany [całkowicie nowa elewacja], dach wyremontowany kryty blachą dachówkową + nowe orynnowanie, okna nowe, wysokiej klasy 3-szybowe [„Schuco”]. Budynek składa się: z dużej kuchni z jadalnią, 2 pokoi [po.ok 20m2], łazienki, przedpokoju oraz ganku, ponadto istnieje możliwość zaadaptowania poddasza na cele mieszkalne i powiększenia powierzchni użytkowej domu. Wewnątrz budynek jest w stanie raczej do remontu, w pokojach na podłodze położone panele, w kuchni i przedpokoju terakota, ściany malowane [do odnowienia], w przedpokoju boazeria, łazienka wyłożona starszą glazurą i terakotą. Instalacje są w dobrym stanie, CO na gaz ziemny [zamontowany nowy piec CO, dwufunkcyjny]. Budynek podłączony do wszystkich mediów miejskich.

Ponadto na działce znajdują się 2 murowane garaże, odnowione oraz drugi parterowy budynek ok. 60m2, po generalnym remoncie. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 małych sypialni [pierwotnie był to jeden pokój] oraz łazienki, podłączone wszystkie media, CO na gaz ziemny. Na posesji mogą tym sposobem zamieszkać niezależnie 2 rodziny, spokrewnione np ze sobą.

Mniejszy budynek można także wykorzystać do prowadzenia małej, nieuciążliwej działalności gospodarczej [lokalizacja temu sprzyja] lub wynająć, uzyskując dodatkowy dochód.

Nieruchomość jako całość będzie również doskonałą inwestycją, wykorzystywaną np pod wynajem [obecnie taki wynajem jest prowadzony, który może być kontynuowany].  Cena do uzgodnienia!

Kontakt:   Małgorzata  tel.  516-052-932

Powierzchnia
136 m2
Liczba pokojów
4
Stan
do odnowienia
Forma własności
własność

Budynek

Typ zabudowy
dom wolnostojący
Liczba pięter
1
Materiał
cegła
Rok budowy
1970

Działka

Powierzchnia
520 m2
Szerokość
29 m
Długość
18 m