Nr oferty: MS0986

Lokal, Centrum

370 000 PLN

Przestronny lokal [pow.76m2], usytuowany w kamienicy, na parterze, w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość może być wykorzystywana do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej [sklep, biura, salon kosmetyczny, szkoła językowa, mała gastronomia itp tak jak do tej pory], lub po adaptacji pomieszczeń można wrócić do pierwotnej funkcji mieszkalnej [ew. bezproblemowo zmieszać te 2 funkcje].

Lokal składa się z 3 ustawnych pomieszczeń, przedpokoju oraz łazienki, posiada 2 osobne wejścia od ulicy oraz wejście z klatki schodowej, duże okna PCV [witryny] są zabezpieczone kratami, zamontowana jest instalacja alarmowa. Na podłodze położone są w 2 pokojach panele, w trzecim terakota, ściany malowane, do odnowienia, łazienka wyłożona glazurą i terakotą, przedpokój panelami ściennymi. W całym lokalu zamontowana jest nowa instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna oraz instalacja CO na gaz ziemny wraz z piecem dwufunkcyjnym firmy”Vaillant”. W jednym z pokojów zamontowany jest kominek, który można użytkować w okresach przejściowych lub dla przyjemności.

Lokal jest bardzo widny, bardzo słoneczny i ciepły, świetnie zlokalizowany przy uczęszczanej ulicy, co pozwala w kilka minut pieszo dojść do wszelkich punktów handlowo-usługowych, targowiska miejskiego, szkoły, przedszkola, stacji PKP [5min.].  Cena do negocjacji.  Polecam!

Kontakt:   Krzysztof  tel. 606-200-073

Czynsz
500 PLN
Powierzchnia
76 m2
Piętro
parter
Liczba pokojów
3
Stan
do odnowienia
Forma własności
własność

Budynek

Typ zabudowy
kamienica
Liczba pięter
3
Materiał
cegła
Rok budowy
1920