Nr oferty: MS0940

Mieszkanie, Oś. Wschód

365 000 PLN

Zadbane, na bieżąco remontowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez większych nakładów finansowych, usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal składa się: z 3 bardzo ustawnych pokoi [22; 14; 10m2], ładnej kuchni w kwadracie [10m2], łazienki zarówno z wanną jak i kabiną prysznicową [4m2], osobno WC oraz przestronnego przedpokoju, dodatkowo do lokalu przynależy obszerny balkon [od słonecznej płd strony] oraz piwnica.

Na podłodze w pokojach położone są wysokiej klasy panele, w pozostałych pomieszczeniach terakota, ściany wszędzie wyrównane gładziami gipsowymi, malowane, w przedpokoju przykryte panelami ściennymi, w kuchni glazura w ciągu szafek, łazienki i WC wyłożone w całości sympatyczną glazura i terakotą.

Mieszkanie jest sprzedawane z wyposażeniem: w kuchni meble w zabudowie wraz ze sprzętem, w sypialni regał narożny, w drugim pokoju wysoka  2-drzwiowa szafa z drzwiami przesuwnymi i ew. mebelki dziecinne widoczne na zdjęciach, szafa w przedpokoju. Jest ciepłe i widne, położone na spokojnym, kameralnym osiedlu, przy bloku parkingi, plac zabaw, przedszkole, przychodnia, przystanek MZK.  Polecam!

Kontakt:  Małgorzata  tel. 516-052-932

Czynsz
550 PLN
Powierzchnia
67 m2
Piętro
3
Liczba pokojów
3
Stan
bardzo dobry
Forma własności
spółdzielcze własnościowe z KW

Budynek

Typ zabudowy
blok
Liczba pięter
4
Materiał
wielka płyta
Rok budowy
1991