Nr oferty: MS0950

Mieszkanie, Oś. Żeromskiego

265 000 PLN

Mieszkanie, dla wszystkich którzy szukają niedużego, tańszego lokalu ale podzielonego na 3 niezależne pokoje. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze, składa się z 3pokoi [17; 9; 7m2], kuchni w aneksie oddzielonej prześwitem od salonu, łazienki oraz przedpokoju z wbudowanymi 2 szafami wnękowymi [oszczędzamy miejsce w pokoju]. Okna wymienione na PCV, na podłodze w pokojach i przedpokoju są położone panele, w mniejszych pokojach ściany wyrównane tynkami gipsowymi, malowane, w dużym pozostały ściany przykryte tapetą do odnowienia, kuchnia i łazienka wyłożone są starszą glazurą w stanie raczej do remontu.

Mieszkanie jest widne, środkowe, bardzo ciepłe, stwarza doskonałe możliwości, aby po dokonania pewnych przeróbek i zmiany wystroju,  stworzyć nowoczesne wnętrza, dostosowane do potrzeb i gustu potencjalnego nabywcy, stan mieszkania pozwala także na natychmiastowe wprowadzenie się bez większych remontów.

Lokal jest bardzo dobrze zlokalizowany w centrum osiedla, w jego bezpośrednim sąsiedztwie jest szkoła podst., przedszkole, liczne placówki handlowo-usługowe, plac zabaw, przystanek MZK, dookoła jest dużo zieleni, blisko jest do parku czy lasu.  Polecam!

Cena może podlegać negocjacji.                                              Kontakt:  Krzysztof  tel.  606-200-073

Czynsz
450 PLN
Powierzchnia
47 m2
Piętro
2
Liczba pokojów
3
Stan
dobry
Forma własności
spółdzielcze własnościowe

Budynek

Typ zabudowy
blok
Liczba pięter
4
Materiał
rama H
Rok budowy
1970